Sus Artık Twitter

Twitter da yine yenilikler ardını kesmiyor . Tiwtter’a artık susturma özelliği sunulmaktadır.
Twitter’ın yeni geliştirdiği özelliğiyle takip listesindeki kullanıcıları sessize almak artık sizin elinizde. Bu sayede kullanıcılar kişiyi takip etmeye aynı hızda devam eder iken, haber akışında kişinin tweetlerini görmeyecekler.

Twitter resmi blogundan ‘sessize alma’ (mute) özelliğini resmi olarak kullanıcılarına bildirdi. Twitter kullanıcıları, takip ettikleri listesinden diledikleri kişiyi Susturarak sessize alabilecek ve o profilden atılan tweet ve retweet’ler, inboxtaki haber akışı bölümüne düşmeyecek.
‘Susturulan’ kullanıcının ruhu duymayacak, ve istediği gibi tweet atmaya devam edecek.. Sessize alınıp susturulan kişi bu işlemi yapan abonenin mesajlarını favoriler bölümün ekleyebilir, cevap verebilir ya da retweet edebilir.

Ayrıca artık sevilen kullanıcıların daha fazla tweet’ine ulaşmak ve gelen bildirimlerini görebilmek de mümkün olacak. Özellik, iOS, Android twitter.com ve mobil cihazlar üzerinden hayata geçti.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.