Nokia Lumia 1520 Almanız İçin 5 Neden!

Nokia Lumia serisinin en yeni ve en popüler markalarından olan, 6 inç ekranı Nokia Lumia 1520 almak İçin size sunulan çok iyi 5 neden:

  • Büyük ekran, güçlü kamera:

6 inçlik 1080p Full HD ekranı ile Nokia Lumia 1520,mobil telefondan beklenecek üst düzey görsel doyum sunuyor size.20 megapiksel PureView kamera sayesinde anılarınızı öyküleştirin, hiçbir detayı kaçırmadan. 20 MP PureView kamera ile olağanüstü fotoğraflar çekerek bunları Nokia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını kullanarak size özel bir kurguyla bütünleştirebilirsiniz

  • Ofisiniz hep elinizin altında:

Nokia Lumia 1520 ile dahili Microsoft Office ile Excel, Word ve PowerPoint dosyalarınızı orijinal biçimlendirmeyi kaybetmeksizin görüntüleyip düzenleyebilirsiniz, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync iş uygulamaları ile ofisinizi gittiğiniz her yere taşıyabilme fırsatı sunulmaktadır. İsterseniz belgelerinizi OneDrive’a kaydederek size uygun bir zamanda tekrar çalışma imkanı sunuyor. Nokia Lumia 1520’nin uzun pil ömrüyle işleriniz yarıda kalmaz!

  • Büyük ekranda keyifli sohbet:

Nokia Lumia 1520 ile Skype’de görüntülü görüşmelerinizi daha canlı ve etkileyici yapabilir, portatif bir cihaz üzerinden büyük ekrandan, güçlü bir kamera görüntüsüyle konuşmanın keyfine varabilirsiniz.

  • Güçlü ses, güçlü kayıt:

Nokia Lumia 1520 ile benzerine rastlanmamış bir ses dünyasının da kavuşma imkanı bulursunuz. Nokia Rich Recording ve 4 dahili mikrofon üstün stereo sadece kayıt olmayarak, aynı anda kaydetmek istediğiniz ses için son derece geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.

  • Daha canlı bir Windows 8 deneyimi:

Nokia Lumia 1520, sadece Windows Phone 8’de bulunan Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi harika özellikler ile birlikte sunulmaktadır. Hepsi büyük ekran için optimize edildiği için, Windows Phone 8 deneyimleriniz daha da iyi bir hale geliyor.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.