Foursquare Rahat Durur mu?

Twitter, Facebook , WhatsApp gibi uygulamalarda yenilikler yapılırken Foursquare rahat durmayıp yeni aplikassyonu ‘Swarm’u duyurdu.
Dünya ortalamasında 50 milyondan daha fazla kullanıcıya hitap eden ve tüm markalara seslenen sosyal paylaşım platformu Foursquare güncel ve yeni aplikasyonu ‘Swarm’u duyurdu.

‘Swarm’ uygulaması sayesinde kullanıcılar ilgi alanlarıyla alakalı gerçekleşecek ve yapamakta oldukları sosyal etkinliklerin planlarını yapabilecek ve yakınlarındakilere bu çılgın etkinlikleri duyurma imkanı ayaklarına gelmiş olucak. Sunuma girecek olan yeni aplikasyon orijinal Foursquare’de var olan bütün özellikleri de barındıracak.
Kullanıcıların arkadaşlarıyla birbirleri arasındaki bağlantılarını korumalarında ve ayrıca onlarla buluşmalarında çok kolaylık sağlayacak olan ‘Swarm’ bütün ülkelerde ve tüm dünyada; hem IOS hem de Android uygulamalarında kullanılabiliyor olacak ve böylece Foursquare’den daha kapsamlı bir alana hitap edecek.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.