Teknosa Telefon Yapmayı Planlıyor

Günümüzde gözde isimlerden olan akıllı Android telefon cihaz teknolojileri her geçen gün dahada reabet görüyor ve daha çok satışı yapılıyor. Günümüze takılan Android çılgınlığı ismine birde Android ve akıllı telefon üretme çılgınlığı katılıyor. Samsun, General Mobile, LG, Nokia, Apple gibi daha birçok üreticilerin arasınate knosa yeni bir telefon ile katılması planlanıyor. Günümüz telefon çağına Casper ‘ günümüz telefonları bilgisayar oluyorsa telefonu da en iyi biz yaparız ‘ diyerek telefon sektörüne atılmasına , Teknosa da cevap verircesine ilk ve son olarak sadece bir kereliğine mahsus telefon üretileceği bildirildi.
Telefon pixel ve incleri modeli olarak S4 modeli örnek gösterilirken, içeriğinin çok süpriz olacağı bildirmektedir. Teknosadaki açıkalamaya göre Android ve Windows Phone karışımı bir ürün ile karşımıza çıkacak olan teknosa akıllı ve android telefonları, kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak ediliyor.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.