Para Kazandıran Mobil Uygulama

App Store ve Google Play’e Rover rüzgaları esiyor.
İşletmelerin sahadaki fiyat kontrolü, gizli müşteri, atış noktası kontrolü, ürün mevcudiyeti, gibi ihtiyaçlarını akıllı telefon sahibi potansiyel/gerçek müşteriler ile çözen mobil işgücü platformu Rovler, 5 Mayıs 2014 itibari ile App Store ve Google Play’de yer almaya başladı.

İşletmelerin sahadaki rastgele bir ihtiyacını akıllı android telefona sahib olan kullanıcıları sayesinde çözmelerini sağlayan Rovler, aynı zamanda kullanıcılar için hem eğlence hem de ek gelir sağlamayı hedef listesine almış durumdalar. Verilen görevleri başarı bir şekilde tamamlayan kullanıcılar uygulamada ilerledikçe seviye atlayarak daha fazla gelir getirebilecek görevleri yapma hakkkı kazanıyor. Kullanıcılar hem eğlenirken kazanmış oluyorlar hem sık gittikleri yerlerdeki sıkıntıları etkili bir şekilde yetkililere duyurabilme fırsatı buluyorlar.
Rovler, saha çalışmalarını mobile andorid uygulamalara entegre ederek firmaların genel maliyetlerini düşürmeyi hedeflerken bir yandan da geo-lokasyon ve zaman damgalama teknolojisi sayesinde düşük maliyetin yanına üstün güvenilirliğini de eklemiş oluyorlar. Ayrıca akıllı android telefon kullanılan heryere erişim sağlayarak firmaların normalde geri bildirim almakta zorlandıkları şehir ve bölgelerde de müşterilerinin istedikleri çalışmaları gerçekleştirebiliyor.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.