WordPress All in One Seo Pack Eklentisi ve Ayarları

Ücretsiz web siteleri içinde en sık kullanılan yazılım WordPress’tir. Sözü edilen yazılımın bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni ise seo’ya oldukça uyumlu olması ve kolay kullanımının olmasıdır. Sitenizin açıklama, anahtar kelime ve başlık ayarlarını yapmanıza yarayan WordPress seo eklentilerinin en iyisi all in one seo pack eklentisidir.  Bu eklentinin kurulması ise birkaç adımda kolayca açıklanabilmektedir.

1. Öncelikle WordPress sitenizin admin paneline girip, Eklentiler > Yeni ekle adımını izleyin.

2. Karşımıza gelen arama yerine seo yazıp arattıktan sonra all in one seo pack eklentisini seçin. Daha sonra ise şimdi kur butonuna basın.

3. Eklenti kurulduktan sonra ise ayarları yapmak için Admin paneli>All in one seo’ya tıklayın. Gelen sayfada Plugin statuse’e enable diyerek önce eklentiyi aktif edin. Ardından sırayla Home title’a anasayfa başlığını, Home description’a anasayfa açıklamasını ve son olarak da Home keyword kısmına anasayfa anahtar kelimelerini yazın. Hepsi bu kadar.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.