Teknoloji Alanında 2014 Yılından Beklentiler

Geride bıraktığımız 2013 yılının teknoloji açısından altın yıl olduğu düşünüldüğünde, akıllara yeni girdiğimiz ve ilk aylarını geride bıraktığımız 2014 yılının nasıl olacağı sorusu sıklıkla gelen sorulardandır. Bu durumda sorunun cevabını net ve doğru şekilde alabilmek için araştırma şirketlerinin yaptıkları araştırmalara göre öngördükleri gelişmeleri incelemek en sağlıklı davranış olmaktadır.

Araştırma şirketlerine göre 2014 yılında en çok geliştirilecek projelerden ilki mağaza ve restoranların önünden geçerken markalarla ilgili haberleri ve indirimleri otomatik olarak cep telefonunuzdan öğreneceğiniz uygulamalar olacak. Teknoloji alanında diğer üzerinde çalışılan projeler ise şöyle:

Hastalık takibi için vücuda yerleştirilen ve gelişmeleri alabileceğiniz çipler, ürün satışı için kullanılacak ürünün 3d prototipini oluşturacağınız uygulamalar, impilant cihazlar ve giyilebilir teknolojiler.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.