Samsung’un Yeni Müzik Uygulaması Milk Music

Akıllı telefon teknolojisinde ilk akla gelen markalardan biri olan Samsung, bu kez de kendi müzik uygulamasını geliştirdi. Pandora, Spotify ve iTunes gibi müzik uygulamalarına rakip olmaya hazırlanan Samsung geliştirdiği müzik uygulamasına Milk Music adını verdi. Uygulamanın teknoloji dünyasında en çok beğenilen yönleri ise ücretsiz olması ve reklam içermemesi… Üstelik arayüz tasarımı eski FM radyolarını andıran uygulamayı indirmek için de hiçbir kayıt gerekmiyor.

Kullanıcılarına bu kadar çok kolaylık sağlayan ve teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen uygulama şu anda sadece Amerika’da kullanıma sunulmuş durumda. Ancak, Samsung şirketinden yapılan açıklamaya göre çok yakında uygulama birçok ülkede milyonlarca kişinin kullanımına sunulacak.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.