Samsung Galaxy S5 11 Milyon Sattı

Güney Koreli teknoloji uzmanı Samsung’un heyecanla beklenen yeni amiral gemisi teknolojik akıllı telefonu Samsung Galaxy S5, geçtiğimiz ay dünya genelinde satışa sunulmuş ve telefon meraklılarından büyük bir alaka görmüştü.
Kısmen başarılı bir satış analizi yakalayan telefona dayalı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberlerde, Samsung’un yeni telefonunu satışa sunmasını izleyen 25 günde 10 milyondan fazla cihazın satıldığı belirtilmişti.
Ortaya çıkan bu yeni rakamlarla ilişkin Samsung cephesinden açıklama erken geldi. Samsung’un cep ve akıllı telefon bölümünde görevli J.K. Shin, Wall Street Journal’a yaptığı açıklamalarda, iddaa edilen bu rakamları doğruladı ve Galaxy S5‘in satışa çıkarıldığı ve satışa sunulduğu ilk ayda 11 milyon satış yaptığını resmi olarak açıkladı.
Samsung Galaxy S5‘in Almanya ve ABD gibi teknoloji devlerinin pazarlarında da dikkat gördüğünü söyleyen Shin, Bu yeni Galaxy S5 satışlarının Galaxy S4’ten çok daha iyi bir konuma geldiğini belirtti.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.