Galaxy S5’in Anne Babaları Sevindirecek Yeni Uygulaması

En çok beğenilen akıllı telefonlardan birisi olan Samsung Galaxy S5’in bu kadar çok beğenilmesinin bir nedeni de şüphesiz ki Çocuk Modu uygulaması. Çocukların telefonla oynaması sırasında ebeveynlerin yaşadığı çocuğum bir uygulamayı siler mi, yanlış bir uygulama indirir mi, yanlışlıkla birisini arar mı gibi endişeler artık Samsung Galaxy S5 teknolojisi, yani kısaca çocuk modu sayesinde ortadan kalkmış durumda. Üstelik uygulama bunu sadece çocuğunuz için özel bir mağaza oluşturarak gerçekleştiriyor.

Uygulama tarafından gerçekleştirilen mağazada sadece çocuğunuz için gerekli uygulamalar yer alıyor. Ayrıca, istemediğiniz uygulamalara şifre koyup erişimini engelleyebildiğiniz gibi zaman ayarı yaparak çocuğunuzun telefon başında geçireceği vakti de ayarlayabiliyorsunuz. Teknolojinin ulaştığı son nokta kıskanılacak cinsten…

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.