Android Mesajlaşma Uygulaması Tictoc

Yeni bir android mesajlaşma uygulaması piyasaya sunuldu. Uygulamanın adı Tictoc. Tictoc, Whatsapp ile birebir özellikler taşıyor. Uygulamanın sağladığı özellikler ise aşağıdaki gibi sıralanıyor.

1. İlk olarak uygulamanın çalışabilmesi için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

2. Uygulamayı kullanarak resim, video ve müzikleri istediğiniz kişiye göndermeniz mümkün oluyor. Ayrıca Sticker Studio bölümünü kullanarak arkadaşınıza göndereceğiniz resim ya da videoyu sticker’a dönüştürerek yollayabiliyorsunuz.

3. Diğer yandan Whatsapp’taki gibi arkadaşlarınızla sohbet klübü oluşturabiliyorsunuz.

4. Uygulamayı akıllı telefon dışında bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz. Diyelim mobilden arkadaşlarınızla bir sobet başlattınız buna bilgisayarınızda devam edebileceğiniz gibi tam tersi olan bilgisayarda başlattığınız sohbete mobilde de devam edebiliyorsunuz.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.