Facebook Windows Phone Uygulaması

Microsoft, Facebook Messenger uygulamasının kısa süre içinde Windows Phone’daki yerini alacağını söylemişti. Microsoft sözünü tuttu ve Windows Phone Mağazası’nda Facebook Messenger’i yayınladı. Bu uygulama sayesinde Windows Phone kullanıcıları grup sohbeti, resimli mesajlar, konum paylaşımı, çeşitli çıkartmalar gibi özelliklerden faydalanabilecekler.

Facebook Messenger uygulamasının Windows Phone’a gelişi Android ve İOS’a göre biraz geç olsada Windows Phone 8.1 güncellemesinden önce bu platforma girmesi iki taraf içinde ayrı bir öneme sahiptir.
Söz konusu olan bu güncelleme ile Microsoft, Facebook uygulamalarını kendi uygulamalarıyla benzer özellikte sunulacağının sinyallerini veriyor. Bu doğrultuda Facebook Messenger uygulaması da halihazırda Windows Phone’da bulunan yerleşik Facebook mesajlaşma özelliğini yerini alacak gibi görünüyor.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.