En İyi Akıllı Telefonlar

Telefon teknolojisi denildiğinde günümüzde aklımıza doğrudan akıllı telefonlar gelmektedir. Bu nedenle de telefon almak isteyenler doğrudan akıllı telefonlara yönelmektedir. Bu durumda en iyi akıllı telefonların hangileri olduğu merak konusu olmaktadır. Konuyu sizler için araştırdık. İşte en iyi akıllı telefonlar.

1. Nokia X ailesi (X, X+ ve XL): Çok fazla iddialı teknolojik özelliklere sahip olmasalarda, özellikle uygun fiyatlarından dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

2. Samsung Galaxy S5: Bazı kesimlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamasa da, suya dayanıklılığı ve teknolojik özellikleri bakımından dünyanın en iyi akıllı telefonları arasında yer alıyor.

3. HTC Desire 816 HTC One: Güçlü ses özelliği, kaliteli HD ekranı ve yine kaliteli kamerası ile ön plana çıkmaktadır.

4. LG G Flex ve LG G Pro 2: IPS ekran ve şık tasarımıyla en iyiler içinde yer almıştır.

5. Sony Xperia Z2: Teknolojik özellikleri sayesinde en iyilerden olmuştur.

Erdoğan CiN

1991 yılında Denizli'nin Çameli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu memleketimde, liseyi Acıpayam'da tamamladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Entuğ Spor Dünyası' nda E-Ticaret Uzmanı olarak işe başladı, şuan Abiyefon' da Web Yazılım Geliştiricisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.